Op vrijdag 29 september wordt in heel Europa de Europese Nacht van de Onderzoekers georganiseerd, om wetenschap te vieren en te bevragen. In Groningen organiseren de vier nieuwe Schools voor Wetenschap en Samenleving van de RUG de EU Nacht van de Onderzoekers. In tegenstelling tot de naam doet vermoeden is deze nacht niet van en voor de onderzoekers, maar juist voor alle nieuwsgierige Groningers bedoeld. Tussen 19:30 en 24:00 wordt Forum Groningen omgetoverd tot een wetenschapsfestival vol met wetenschapshows, discussies, mini-colleges, muziek, experimenten en een gezellige borrel. Iedereen is welkom!
Het volledige programma wordt spoedig bekendgemaakt. Luister, praat, experimenteer en quiz jij mee op vrijdagavond 29 september? Kaarten kosten 7,50 euro, maar daarvoor krijg je wel twee consumptiemunten. Bestel je kaarten via deze link.
De Europese Nacht van de Onderzoekers en Zpannend Zernike zijn mede gefinancierd door de Europese Commissie, onder de Marie Skłodowska-Curie Actions.